Czerwony smok

0
0

Rok: 2002

Reżyser: Brett Ratner

Scenariusz: Ted Tally

Gatunek: Thriller

Produkcja: Niemcy, USA

Premiera: 25 października 2002 (Polska) 30 września 2002 (świat)

Krótki opis: Kiedy w sprawie psychopatycznego zabójcy policja okazuje się bezradna, agent FBI prosi o pomoc pacjenta więziennego centrum psychiatrycznego, skazanego na dożywocie za wielokrotne morderstwa i kanibalizm.

Tagi: thriller, zabójca, psychopata., policja, agent, FBI, śledztwo, więzień, psychiatryk, dożywocie, morderstwo, kanibalizm, Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey KeitelPodobne filmy

Kod da Vinci

Kod da Vinci

Gatunek: Thriller
Rok: 2006

Ekranizacja powieści Dana Browna. Tajemnicze morderstwo w Luwrze staje się kluczem do rozwiązania jednej z największych zagadek strzeżonych przez tajemnicze stowarzyszenie.

Wściekłe psy

Wściekłe psy

Gatunek: Film gangsterski
Rok: 1992

Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski kilku złodziei zdaje sobie sprawę, że jest wśród nich zdrajca, który powiedział policji o ich planie.

Rzeka tajemnic

Rzeka tajemnic

Gatunek: Thriller
Rok: 2002

Adaptacja powieści Dennisa Lehane'a. Życie trzech przyjaciół zmienia się, gdy jeden z nich wsiada do niewłaściwego samochodu. Po 25 latach ich drogi znowu się krzyżują.

Prawo zemsty

Prawo zemsty

Gatunek: Thriller
Rok: 2009

Kiedy żona i córka Clyde'a Sheltona zostają brutalnie zamordowane, a ich zabójca unika kary, bohater przygotowuje plan zemsty nie tylko na oprawcach, ale i wymiarze sprawiedliwości.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem